İSTANBUL ATAŞEHİR ALARKO CARRIER YETKİLİ SERVİS 0216 573 77 22

Öz-Ak Isı Sistemleri

Öz-Ak Isı Sistemleri iklimlendirme ve su basınçlandırma sektörünün önde gelen markası Alarko Carrier’ın servisi olarak İstanbul / Ataşehir ilçesinde hizmet vermektedir.

Alarko Carrier, yüksek sorumluluk bilinciyle yaptığı çalışmalarla kazandığı saygın ve güvenilir marka değerini korumak için uluslararası standartlara uygun, enerji verimliliği yüksek, çevre ve kullanıcı dostu ürünleri pazara sunmayı hedeflemiştir. Alarko Carrier aynı zamanda tüm Türkiye’ye yayılmış profesyonel servisleri aracılığı ile tüketicilerin problemlerine en doğru çözümleri en kısa sürede üretmek amacıyla çalışmaktadır.

Öz-Ak Isı Sistemleri, geçmişten günümüze kalitesi ve profesyonelliği ile günlük hayatı daha kolay hale getirmeye devam eden Alarko Carrier’ın ürün gruplarına İstanbul ilinin en kaliteli hizmeti sunan servis olma vizyonu ile hareket etmektedir. Odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetinizin daimi olmasını sağlayıp, yenilikleri size en kısa sürede ulaştırmaktır.

Problemlerinizin en hızlı çözümü ve servis hizmetlerinden en doğru şekilde yararlanmak için İstanbul / Ataşehir ilçesinde iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın